26/07/2022

26/07/2022 Výstaviště Praha

Veškerý výtěžek ze vstupného bude věnován na údržbu a obnovu památek, které glorchestra navštívila.

26 °C

jasno

Výstaviště Praha

mapy.cz google maps

26/07/2022 od 17:00 do 22:00

přidat do kalendáře

Pozor, akce je určena pouze osobám starším 18 let.

Program

17:00 otevření areálu
17:30 - 18:30 možnost návštěvy Planetária
19:00 -  19:30 vystoupení Circle od Losers Cirque Company
20:15 - 22:00 koncert interpretů glorchestra

V areálu glorchestra je možná platba kartou i hotovostí.

Výstaviště Praha

Jedná se o velmi atraktivní a vyhledávaný prostor s dlouholetou tradicí. Výstaviště nalezneme na pražském Bubenči nedaleko stanice nádraží Holešovice. Středobodem tohoto areálu je jeho secesní Průmyslový palác. Jelikož se areál rozléhá na ploše 36 hektarů poskytuje skvělou příležitost pro pořádání kulturních, společenských i zábavních akcí po dobu celého roku. Holešovické výstaviště je velmi dobře dostupné hromadnou dopravou a zároveň je vybaveno dostatečnými parkovacími kapacitami pro širokou veřejnost. V těsném okolí výstaviště se nachází rozlehlý park Stromovka a Planetárium Praha.

Parkování

Možnost parkování na veřejném parkovišti P2 naproti Hotelu Expo nebo P3 u plaveckého bazénu v areálu Výstaviště. Mapu parkovacích míst a informace o cenách parkování najdete na webových stránkách Výstaviště. https://www.navystavisti.cz/kontakt/

Prohlídka

Pro návštěvníky glorchestry máme možnost vstupu do Planetária, které najdete zde, zdarma na film a moderovanou přednášku „Voyager“ (https://www.planetum.cz/porad/voyager/) o jedné z nejdůležitějších vesmírných misí v lidské historii vesmíru. Program začíná v 17:30 a trvá zhruba 50 min. Upozorňujeme, že program začíná přesně ve stanovený čas a později již nebude možné se k němu připojit. Vstupenku na prohlídku si vyzvednete ve stánku k tomu určeném po vstupu do areálu glorchestry. Celkový počet vstupenek je omezený, proto doporučujeme včasné vyzvednutí vstupenky.

COVID opatření Pro účast na akci je nutné dodržet pravidla stanovená mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví.
V případě uzavření klubů z důvodu rozhodnutí vlády v důsledku zhoršující se Covid-19 situace, bude vráceno vstupné v plné výši.

Účinkující 2022

Tata Bojs

Vladimir 518

katarzia

Ty nikdy label

bratři

Unique Orchestra