Účinkující 2022 /Ty Nikdy Label

Ty Nikdy Label

MC Gey
Člověk s prapodivným jménem a ještě prapodivnějším texty, který se vymyká všem představám o tom, jak by se měl rapper chovat, vypadat a mluvit. Originalita a nepředvídatelnost. MC Gey s rapem začal v roce 1999, vážnější pokusy pak přišly v roce 2005 s partou Actionday Crew. Rok 2010 přinesl první sólo desku Turbulence negativních dobrot. Rok na to se Gey náhodně potkal s Fattem a výsledkem tohoto setkání je společné album s názvem Imaginarium naprosto běžných podivností, díky kterému se MC Gey stal právoplatným členem Ty Nikdy. Kromě rapu se MC Gey věnuje ilustraci, grafickému designu a psaní povídek a básní. Mimoto je taky autorem legendárního Trika vod hoven.

Idea
Idea je zakladatel a hlava labelu Ty Nikdy. Udává směr a koncept vydavatelství a zároveň je jeho členem. Na hudebním poli se aktivně pohybuje 15 let, za tu dobu má na svědomí okolo 15 vydaných projektů.

V roce 2015 vydal s projektem IF album Rap, které mu vneslo do kariéry nový život a rok 2019 byl pro něj nejzásadnějším — vzniklo album Tempo.

Na Tempu si Idea dokázal, že hranice v hudbě opravdu neexistují a své album dostal na místa, kam lokální rap interpreti nemohli dosáhnout.

V poslední době se Idea věnuje i beatmakingu a produkci pro ostatní interprety, jeho solo producentská deska O beatech a lidech (2021) zaznamenala velký úspěch.

DJ AKA
Aka se věnuje DJingu již od roku 2001. Za dobu svého působení si vydobyl renomé jako jeden z technicky nejlepších DJů v Česko-Slovensku, což potvrdil umístěním na předních místech DJských soutěží ITF, IDA a DMC. Hrál na zásadních akcích a festivalech jako Let It Roll, Pohoda, Creamfields nebo HipHop Kemp a navštívil bezpočet klubových nocí od Aše až po Košice. Od roku 2008 se věnuje vlastní hudební produkci.