Newsfeed

SLEDUJ GLORCHESTRU NA NAŠEM INSTAGRAMU

Vítejte na glorchestra Výstaviště!

Program

17:00 otevření areálu
17:30 –  18:30 možnost návštěvy Planetária
19:00 –  19:30 vystoupení "Circle" od Losers Cirque Company
20:15 –  22:00 koncert glorchestra

Navštivte Planetárium

Pro návštěvníky glorchestry máme možnost vstupu do Planetária zdarma na film a moderovanou přednášku "Voyager" o jedné z nejdůležitějších vesmírných misích v lidské historii vesmíru. Planetárium naleznete zde.

Program začíná v 17:30
a trvá zhruba 50 min.

Upozorňujeme, že program začíná přesně ve stanovený čas a později již nebude možné se k němu připojit. Vstupenku na prohlídku si vyzvednete ve stánku k tomu určeném po vstupu do areálu glorchestry. Celkový počet vstupenek je omezený, proto doporučujeme včasné vyzvednutí vstupenky.

Akrobati LOSERS
na glorchestře

Dechberoucí akrobatické vystoupení s názvem Circle od Losers Cirque Company vzniklo přímo pro projekt glorchestra. Nenechte si ho ujít od 19 hodin na vedlejší stagi!

Audio-vizuální
instalace KVADRO

od Milana Caise

Kdo byl na loňské glorchestře, určitě si vybaví ohromná sluchátka s názvem STEREO. Letos pro vás umělecký ředitel glorchestry a frontman kapely Tata Bojs, Milan Cais, připravil instalaci s názvem KVADRO. Najděte tento zajímavý objekt připomínající otevřenou mušli v areálu glorchestry a poslechněte si, jak zní kvadrofonní zvuk nebo si pomocí doteků zkuste vytvořit zvuk vlastní.

Zážitky s glo™

  • Ledárny Braník
  • nJoy tour
Žij pro své zážitky